Koło Design Thinking

Typ materiału:
ćwiczenie/zadanie
Poziom edukacji:
szkoła podstawowa klasy 1-3, szkoła podstawowa klasy 4-8, szkoła ponadpodstawowa
Dla kogo:
nauczyciele i nauczycielki
Obszar programowy:
krytyczne myślenie
Tagi:
design thinking, narzędzia edukacyjne
Licencja:
CC-BY-SA

Metodę design thinking często nazywamy kołem usprawnień i to właśnie w takiej formie graficznej ją przedstawiamy. Koło Design Thinking opisuje i przeprowadza przez poszczególne etapy metody. Wierzymy, że to narzędzie pomoże Wam i Waszym uczniom zobrazować sobie cały proces, zrozumieć metodę i celowość następujących po sobie faz.

Dodatkowo na koło design thinking stworzyliśmy specjalną nakładkę, która ułatwi przejście po kolei po wszystkich etapach, bez przeskakiwania i omijania ważnych kroków.

Materiał powstał w ramach programu Wartość dodana. Program ten jest realizowany we współpracy z partnerami z Hiszpanii, Irlandii i Holandii dzięki finansowaniu ze środków Komisji Europejskiej w ramach programu Erasmus +.