Wszechstronny/a koordynator/ka programów edukacyjnych

Fundacja Szkoła z Klasą szuka nowych osób do zespołu, więc jeśli:

 • nie jest Ci wszystko jedno,
 • masz zacięcie społecznikowskie,
 • uważasz, że edukacja jest ważna,
 • masz ochotę zaangażować się w budowanie zespołu,
 • chcesz dzielić się odpowiedzialnością i brać odpowiedzialność,

przeczytaj dalszy ciąg ogłoszenia. Może to właśnie Ciebie potrzebujemy.  

Jesteśmy młodą organizacją, która powstała na bazie doświadczeń jednego z największych programów edukacyjnych w Polsce, od kilkunastu lat obecnego w szkołach. Na co dzień pracujemy przede wszystkim z nauczycielami i dyrektorami szkół, pomagając im uczyć ciekawiej i lepiej. Wierzymy, że szkoła poza przekazywaniem twardej wiedzy, powinna także – a może przede wszystkim – rozwijać umiejętności budowania relacji, współpracy, kreatywności, rozwiązywania problemów i odpowiedzialności. Mamy coraz to nowe projekty i będziemy mieć kolejne. Jednym z ważnych obszarów naszej działalności, który jeszcze prężniej chcemy rozwijać, są szkolenia i warsztaty.

Szukamy osoby, która:

 • jest otwarta na różne tematy i zadania,
 • chce się rozwijać w obszarze edukacji,
 • umie pracować zespołowo, ale również samodzielnie i odpowiedzialnie zarządzać swoimi obowiązkami i obszarami,
 • zna biegle język angielski, w mowie i piśmie, i nie zawaha się go użyć przy realizacji projektów międzynarodowych,
 • dobrze pisze i umie tworzyć teksty i materiały skierowane do różnego typu odbiorców.

Jeśli masz zacięcie trenerskie i/lub umiejętność projektowania szkoleń, to masz w ręku dodatkowy atut. A jeśli ponadto umiesz i lubisz rysować, to weźmiemy Cię prawie na pewno 🙂

Oferujemy:

 • pracę w zespole, w którym relacje są ważne,
 • przestrzeń na własne pomysły i inicjatywę,
 • możliwość poznawania i tworzenia nowych trendów w edukacji
 • dogodną lokalizację biura w centrum Warszawy, blisko metra,
 • pracę na pół etatu z możliwością zwiększenia do całego etatu.

Na Twoje CV czekamy do 3 kwietnia. Nie pozwól, by ukryło się wśród innych zgłoszeń i nie czekaj z wysyłką do ostatniej chwili 🙂 Chociaż nie chcemy formalnego listu motywacyjnego, to zależy nam, żebyś coś nam o sobie powiedział/a. Dlatego w treści maila odpowiedz krótko na pytania:

 • Co fajnego zrobiłeś/aś zawodowo i chciałbyś/łabyś się tym podzielić?
 • Jaką wartość dodaną mógłbyś/mogłabyś wnieść do Fundacji?
 • Jakie są Twoje potrzeby i oczekiwania wobec miejsca pracy/ nas/ Fundacji?

 

Wiadomość wraz z CV prześlij na adres: fundacja@szkolazklasa.org.pl, w tytule maila wpisując: Praca w Fundacji Szkoła z Klasą.

Nie zapomnij o dodaniu klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Szkoła z Klasą z siedzibą w Warszawie przy ul. Śniadeckich 19, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 922.).”