Zapoznajcie się z relacjami ze szkolnych Tygodni czytania – w naszym zbiorze znajdują się zarówno te nadesłane przez Was, jak i znalezione na szkołoklasowych blogach. Mamy nadzieję, że odnajdziecie w nich wiele nowych pomysłów i inspiracji!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, to najedź kursorem na interesujące Cię zdjęcie. Znajdziesz na nim jedną lub więcej kropek – pod każdą ukrywa się krótki opis i link do oryginalnego wpisu. Zachęcamy gorąco do przejrzenia wszystkich relacji.

Serdecznie dziękujemy wszystkim szkołom, które przesłały do nas swoje opisy i gratulujemy wszystkim wspaniałych czytelniczych działań!

Źródło grafiki: interaktywny plakat stworzony w programie ThingLink, wykorzystujący zdjęcia szkół uczestniczących w programie Szkoła z Klasą 2.0