Praca w FSZK

Aktualnie rekrutujemy na stanowiska:

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji. Chcesz się z nami skontaktować, napisz: fundacja@szkolazklasa.org.pl.

Filozofia Fundacji Szkoła z Klasą

W naszej codziennej pracy kładziemy nacisk na praktyczne przełożenie promowanych przez nas wartości na rzeczywiste działania. Reprezentując instytucję, nie tylko wykonujemy zadania, ale tworzymy realne relacje oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu. W sytuacjach kryzysowych skupiamy się na aktywnym rozwiązaniu problemu, zamiast szukać winnych.

Stawiamy na rozwój osobisty i zawodowy, korzystając z wiedzy zgromadzonej w Fundacji, jak i dzieląc się między sobą ciekawymi doświadczeniami i ucząc się od innych. Komunikacja, budowanie relacji i elastyczne podejście do zmian są kluczowe w naszym codziennym działaniu. Wierzymy, że skuteczność naszej pracy tkwi w zintegrowanym podejściu do wartości, które stanowią siłę naszej filozofii pracy, pozwalając nam realizować misję Fundacji Szkoła z Klasą w sposób autentyczny i skuteczny. O tym, jak wyobrażamy sobie pracę zgodnie z naszymi wartościami, przeczytasz w Filozofii Fundacji Szkoła z Klasą w dokumencie poniżej.