Co oferujemy swoim partnerom?

Współpracujemy z partnerami biznesowymi i instytucjonalnymi, oferując swoją wiedzę i kompetencje. Jeśli bliskie Ci są nasze wartości, przeczytaj, co możemy wspólnie zrobić!

1. Pomożemy Ci stworzyć innowacyjny program edukacyjny, który wesprze realizację Twojej misji. Oferujemy eksperckie wsparcie w przygotowaniu materiałów edukacyjnych w oparciu o najnowsze badania naukowe.
  2. Opracujemy razem z Twoją organizacją materiały edukacyjne na wybrany temat i pomożemy Ci zorganizować szkolenia lub spotkania nie tylko dla pracowników i pracowniczek, ale także dla szerszego audytorium.
  3. Razem wprowadzimy na polski rynek zagraniczne materiały, programy oraz metody (np. byliśmy prekursorem we wprowadzaniu metodologii DT na polski rynek, a także jako jedni z pierwszych wprowadziliśmy Agile do szkół). Potrafimy je dostosować do krajowych realiów i skutecznie realizować globalne kampanie w Polsce. Z sukcesem wprowadzamy także lokalne projekty na globalne rynki.
  4. Zorganizujemy szkolenie dla Twoich pracowników i pracowniczek lub dla grupy, którą wybierzesz.
  5. Pomożemy Ci zorganizować wolontariat pracowniczy i wspierać działalność charytatywną wspólnie z Twoim zespołem.

Wesprzyj razem z nami istniejące programy edukacyjne – wiemy, jak to robić!

Zaufali nam

Dzięki wsparciu od Google.org prowadzimy w Europie Środkowo-Wschodniej program Be Internet Awesome (BIA), w Polsce znany jako Asy Internetu, który wzmacnia w młodych ludziach kompetencje cyfrowego obywatelstwa. Obecnie pod naszym parasolem działa 11 krajów.

We współpracy z Fundacją Edumind Uważność w Edukacji przygotowaliśmy w Polsce projekt Krople Uważności, zorganizowany dzięki finansowaniu AstraZeneca Young Health Programme. Zakłada on rozwijanie kompetencji uważności nie nauczycieli i nauczycielek, aby mogli oni lepiej reagować na potrzeby młodzieży.

Wraz z Tandu przygotowaliśmy platformę edukacyjną on-line, dzięki której dzieci w małych grupach skutecznie zdobywają wiedzę i umiejętności.

We współpracy z Fundacją mBanku stworzyliśmy na podstawie artykułów opracowanych przez mBank scenariusze lekcji, dotyczące sławnych matematyków.

Wszystkie organizacje, które chciałyby z nami współpracować i przyczynić się do rozwoju innowacyjności, zapraszamy do kontaktu. Razem możemy wychodzić poza schematy i pokazywać, że przyszłość świata zależy od mądrej edukacji.

Pszczoła i królik podający sobie dłonie