Nauczycielu, Nauczycielko! Dyrektorze, Dyrektorko! Rodzicu! 

 

Zapraszamy do korzystania z biblioteki materiałów Fundacji Szkoła z Klasą: znajdziecie tu scenariusze lekcji, pomysły na zadania i projekty, karty pracy, poradniki z prawie każdego przedmiotu i tematu.

 

Szczególnie zachęcamy do wyszukiwania materiałów powiązanych tematycznie z prowadzonymi przez nas programami. Oto główne obszary w których się specjalizujemy:

  • edukacja wczesnoszkolna
  • WF i edukacja zdrowotna
  • programowanie (dla młodszych i starszych)
  • dyrektor w szkole 
  • innowacyjne metody pracy
  • kształcenie kompetencji miękkich: współpracy, rozwiązywania problemów… 

 

Większość materiałów udostępniamy na wolnej licencji: CC-BY-SA 3.0. (czyli uznanie autorstwa – na tych samych warunkach). 

To znaczy, że możecie dowolnie korzystać z naszych materiałów, zmieniać, uzupełniać, publikować ponownie w sieci – pamiętajcie tylko koniecznie o podaniu pierwotnego źródła i o tym, żeby Wasz nowy materiał był opatrzony tą samą licencją.