Pokażmy się: strona internetowa i media społecznościowe w rękach młodzieży

Data dodania:
8 czerwca 2017
Typ materiału:
publikacja
Poziom edukacji:
szkoła podstawowa klasy 1-3, szkoła podstawowa klasy 4-8
Dla kogo:
nauczyciele i nauczycielki
Obszar programowy:
angażujące środowiska uczenia się
Tagi:
aktywizacja
Licencja:
Wszystkie prawa zastrzeżone

Dlaczego warto pokazać w sieci to, co dobrego robisz? Krótka odpowiedź: nigdy za wiele dobrych rzeczy w sieci. Dłuższa: prawdopodobnie to, co ciekawego robisz, przyniesie jeszcze więcej korzyści, kiedy pokażesz to światu. Dziś nie ma do tego lepszego narzędzia niż internet. Jednak z łatwością publikowania w sieci, wiąże się też duża odpowiedzialność za to, co i jak udostępniamy. A wraz z rosnąca liczbą osób, które tworzą i publikują, potrzeba co raz większej kreatywności. Zobaczmy, gdzie i jak warto tworzyć szkolne i instytucjonalne kanały komunikacji.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem stworzonym w ramach projektu Włączeni.

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Projekt Włączeni realizowany jest w ramach miejskiego Programu „Młoda Warszawa. Miasto z klimatem dla młodych 2016-2020”. „Młoda Warszawa” to spójny i długofalowy program działań na rzecz młodzieży realizowany przez samorząd z udziałem przedstawicieli młodzieży, miejskich instytucji, organizacji pozarządowych, uczelni i przedsiębiorców.