Przestrzenie edukacji 21. Otwieramy szkołę! – Wprowadzenie

Typ materiału:
publikacja
Poziom edukacji:
szkoła podstawowa klasy 1-3, szkoła podstawowa klasy 4-8, szkoła ponadpodstawowa
Dla kogo:
nauczyciele i nauczycielki
Obszar programowy:
angażujące środowiska uczenia się
Tagi:
aktywizacja, przestrzeń szkolna
Licencja:
CC-BY

Szkoła jako główna instytucja kształcąca, powinna uwzględniać wiele czynników społecznych, fizycznych, technologicznych i pedagogicznych, które mają wpływ na współczesne środowisko uczenia się. Poradnik Przestrzenie edukacji 21. Otwieramy szkołę! jest wprowadzeniem do serii publikacji poświęconych przestrzeniom edukacji.

Publikacja powstała w ramach projektu „Educational Spaces 21. Open up!” realizowanego przez Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej w partnerstwie z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Wiedzy Think!, Gesellschaft zur Förderung des Hanseatic Institute for Entrepreneurship and Regional Development an der Universität Rostock e.V. oraz Rektorsakademien Utveckling AB ze środków Komisji Europejskiej w ramach programu ERASMUS+.