Zapraszamy do udziału w bezpłatnym cyklu spotkań (S)pokój nauczycielski – Mindfulness Cafe, w ramach którego będziemy wspólnie praktykować uważność, wymienimy się doświadczeniami, podzielimy dobrymi praktykami i zapoznamy się z treściami merytorycznymi. Czwarty cykl rusza 8 listopada.

Do udziału w spotkaniach o uważności zapraszamy nauczycieli, psycholożki, wychowawców,  edukatorki i pedagożki oraz inne osoby, które na co dzień pracują z dziećmi i młodzieżą. Do uczestnictwa zapraszamy także rodziców dzieci w wieku szkolnym. 

(S)pokój nauczycielski – Mindfulness Cafe poprowadzą certyfikowane nauczycielki uważności z Fundacji Edumind Uważność w Edukacji. Działalność Edumind obejmuje wprowadzanie zintegrowanych programów praktyki uważności w środowisku szkolnym jako metody redukowania stresu, budowania odporności psychicznej i regulowania emocji u dzieci oraz dorosłych.

Jak wziąć udział w spotkaniach o uważności w edukacji?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my prześlemy Ci link do spotkania na Zoomie na dzień przed wydarzeniem. 

Osoby uczestniczące w cyklu spotkań otrzymają zaświadczenie o udziale. Można skorzystać  z dowolnej liczby cykli. 

UWAGA! TO JEST FORMULARZ REJESTRACYJNY TYLKO NA CZWARTY CYKL SPOTKAŃ. Obowiązują osobne zapisy na każdy z pięciu cykli. Formularze rejestracyjne będą udostępniane na bieżąco na stronie Fundacji oraz w wydarzeniu na Facebooku.

Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń. 

O cyklu (S)pokój nauczycielski – Mindfulness Cafe

(S)pokój nauczycielski – Mindfulness Cafe składa się z pięciu cykli po cztery spotkania. Odbywają się one online na platformie Zoom dwa razy w miesiącu przez cały rok szkolny 2023/2024. Jedno spotkanie trwa około 60-75 minut.

Czwarty cykl rusza 6 marca o godz. 17:30.

Harmonogram

Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku.

W razie pytań prosimy o kontakt: kropleuwaznosci@szkolazkolasa.org.pl

Krople Uważności to projekt realizowany przez Fundację Szkoła z Klasą we współpracy z Fundacją Edumind Uważność w Edukacji dzięki finansowaniu AstraZeneca Young Health Programme.