Michał Szeląg

Wiceprezes zarządu
michal.szelag@szkolazklasa.org.pl

Wiceprezes zarządu Fundacji Szkoła z Klasą, trener, autor materiałów edukacyjnych i koncepcji programów kierowanych do nauczycieli i nauczycielek wszystkich poziomów. W Fundacji pracuje od 2015 roku m.in. w programach Szkoła z Klasą, Wartość dodana czy Edukacja Inspiracja. Absolwent Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych, projektuje i prowadzi szkolenia dla rad pedagogicznych. Marzy mu się nowoczesna szkoła, która rozwija kompetencje miękkie i stawia na kształcenie praktycznych umiejętności młodych ludzi. Z wykształcenia marketingowiec, interesuje się reklamą, szczególnie społeczną, mediami i polityką. Wierzy w skuteczność metody design thinking, która w centrum stawia potrzeby odbiorców. Wielki fan idei DIY (ang. do it yourself), w wolnych chwilach majsterkuje, gotuje i jeździ na rowerze.