Zapraszamy na bezpłatne, dwudniowe szkolenie stacjonarne „Weź kurs na wielokulturowość”. Do udziału zapraszamy nauczycielki i nauczycieli, a także osoby pracujące z dziećmi i młodzieżą w bibliotekach, domach kultury oraz innych miejscach edukacji nieformalnej w środowiskach wielokulturowych.

Kiedy odbędą się warsztaty z wielokulturowości?

Proponujemy dwa terminy: warsztatów: 7-8 października 2023 i 21-22 października 2023 w Warszawie.

Jak wziąć udział w szkoleniu „Weź kurs na wielokulturowość”?

Wystarczy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy, klikając w link poniżej. W ciągu kilku dni otrzymasz mailowe potwierdzenie przyjęcia na szkolenie.

Czego dowiesz się ze szkolenia o wielokulturowości?

Celem warsztatów jest przygotowanie osób uczestniczących do pracy w zróżnicowanej kulturowo rzeczywistości. Uczestnicy i uczestniczki poznają rolę kultury w budowaniu relacji interpersonalnych i międzygrupowych. Zapoznają się z wiedzą na temat różnic kulturowych w zachowaniu i komunikacji oraz kwestią rozwiązywania trudności w środowisku międzykulturowym oraz umiejętności pracy z osobami z różnych kultur. Zajęcia będą odbywać się w formule warsztatowej z wykorzystaniem aktywnych metod uczenia.

Kto poprowadzi szkolenie?

Szkolenie „Weź kurs na wielokulturowość” poprowadzą Dominika Cieślikowska i Anna Kawalska – psycholożki międzykulturowe, trenerki kompetencji międzykulturowych i antydyskryminacyjnych.

Warsztaty są bezpłatne, zapewniamy obiad i przerwy kawowe. Nocleg i dojazd osoby uczestniczące pokrywają we własnym zakresie.