Przed nami X Ogólnopolski Festiwal Szkoły z Klasą! Wydarzenie odbędzie się 29 maja (poniedziałek) w Brain Embassy  w Warszawie, a wezmą w nim udział uczniowie i uczennice, nauczyciele i nauczycielki ze szkół z całej Polski.

Festiwal to wyjątkowe dla nas wydarzenie. Organizując je chcemy świętować rok wspólnej pracy w programie Szkoła z Klasą. Podczas wydarzenia gwarantujemy warsztaty rozwojowe zarówno dla Was jak i Waszych uczniów i uczennic. Towarzyszyć będzie nam tego dnia GD Events, które przygotowało grę edukacyjną. Dzięki niej, nie tylko lepiej się poznamy, ale też przeniesiemy się do wymarzonej szkoły.

Razem z Martą Florkiewicz-Borkowską poznacie naszą fundacyjną karawanę WielBłędów, które będą mogły odwiedzić Wasze szkoły.

Naszą gościnią będzie też Iwona Pietrzak-Płachta, Nauczycielka Roku 2022, która zainspiruje do nowych działań i doda skrzydeł Waszej pracy.

Dla zespołów, które muszą przyjechać wcześniej, oferujemy nocleg w centrum Warszawy (28 maja), oraz śniadanie i obiad (29 maja). Wszystkie zespoły uczestniczące w spotkaniu otrzymają upominek – niespodziankę, który mogą zabrać do szkoły. Jeżeli koszty podróży są barierą w przyjeździe, możemy wesprzeć delegację częściową refundacją.

Szkołę może reprezentować maksymalnie pięć osób – 2 opiekunów (dyrektorzy, nauczyciele lub inni pracownicy szkoły czy rodzice) oraz 3 uczniów. Udział w Festiwalu jest bezpłatny. Oficjalny dzień Festiwalu planujemy w godzinach 10:00-16:00.

Aby zgłosić się do udziału w X Ogólnopolskim Festiwalu Szkoły z Klasą należy wypełnić poniższy formularz do 14 maja (niedziela).