Przed nami ostatni, zupełnie wyjątkowy miesiąc szkoły. Przez ten czas – co oczywiste – nie nadrobimy zaległości z całego roku, a wejście w szkolną rutynę będzie fikcją. A gdyby poświęcić ten czas na realizację naszych marzeń o mądrej edukacji i dobrej szkole? Wyciągnąć wniosku z tego, czego przez ten rok dowiedzieliśmy się o sobie, naszych uczniach, o szkole i zastanowić się, co chcemy zmienić?

Zapraszamy na debatę „Szkoła w czerwcu. Plan na powrót”, która odbędzie 25 maja w godzinach 16:30-18:00. Będzie ona transmitowana na żywo w wydarzeniu na naszym profilu na Facebooku.

Debatę poprowadzi dziennikarka Justyna Suchecka, która porozmawia z naszymi gośćmi o tym, jak sprawić, żeby ten ostatni miesiąc miał sens dla wszystkich członków szkolnej społeczności i które rozwiązania powinny zostać z nami na dłużej.

W rozmowie wezmą udział:

• Ewa Drobek (nauczycielka języka angielskiego i niemieckiego w XV LO im. Narcyzy Żmichowskiej w Warszawie)
  • Agata Łuczyńska (prezeska Fundacji Szkoła z Klasą)
  • Aleksander Pawlicki (dydaktyk, historyk i wykładowca w Szkole Edukacji PAFW i UW)
  • Joanna Soćko (dyrektorka Szkoły Podstawowej im. Jadwigi Tressenberg w Pozezdrzu)
  • Wojciech Szumiło (uczeń II klasy technikum gastronomicznego z Zespołu Szkół Nr 6 im. Mikołaja Reja w Szczecinie)
  • Magdalena Śniegulska (psycholożka, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej i Szkoła Edukacji PAFW i UW)

Za udział w wydarzeniu przyznajemy zaświadczenia. Link do ich pobrania zostanie podany w trakcie wydarzenia.

Wydarzenie organizowane jest przez Fundację Szkoła z Klasą w ramach programu Szkoła z Klasą, we współpracy z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności. Partnerem wydarzenia jest Szkoła Edukacji PAFW i UW.

Clickmeeting jest partnerem technologicznym fundacji w zakresie prowadzenie webinarów.