30 marca wystartowaliśmy z Klubem Szkoła z Klasą! Nie przegapcie kolejnego spotkania! Dołączcie do Klubu, aby na bieżąco otrzymywać informacje o terminach wydarzeń skierowanych tylko do członków Klubu, materiały edukacyjne oraz zaświadczenia uczestnictwa w spotkaniach.

 

Pierwsze spotkanie Klubu Szkoły z Klasą za nami, dlatego już teraz dzielimy się z Wami nagraniem z rozmowy Macieja Orłosia i Marty Puciłowskiej o tym, jak mówić, żeby nas słuchano. A do tego jako podsumowanie dołączamy notatkę wizualną.

 

 

W Fundacji Szkoła z Klasą wierzymy, że „jaka edukacja, taki świat”. Dlatego w Klubie chcemy spotykać się z Wami – zaangażowanymi nauczycielkami i nauczycielami – i w gronie ekspertów, trenerów i inspirujących osób wymieniać się doświadczeniami, żeby razem zmieniać szkołę na lepszą. Konkretne tematy, które poruszymy na spotkaniach, zależą również od Was! Zadbamy o to, żeby Klub Szkoły z Klasą był NASZ w pełnym tego słowa znaczeniu!

Szczegółowe informacje dotyczące Klubu znajdziesz na jego stronie i w regulaminie.

 

Klub Szkoły z Klasą realizowany jest w ramach programu Szkoła z Klasą finansowanego ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.