Witajcie w świecie uważności! Jesteśmy niezwykle podekscytowani, że możemy ogłosić otwarcie naszego sklepu, w którym możecie kupić znane i lubiane Karty Krople Uważności. Od 30 listopada do 23 grudnia 2023 roku obowiązuje promocja 10% od wartości koszyka. Zachęcamy do zaopatrzenia się w swoją talię! Pojawienie się Kart Krople Uważności w sklepie online to kolejny krok w naszej misji promowania praktyk uważności i dbania o wewnętrzną równowagę. Pragniemy zaprosić Was do odkrywania i eksplorowania tej metody, która może przynieść wiele korzyści zarówno na poziomie zawodowym, jak i osobistym.

Sklep Fundacji Szkoła z Klasą

Sklep Fundacji Szkoła z Klasą powstał z myślą o zapewnieniu jak najszerszego dostępu do naszych materiałów edukacyjnych wszystkim zainteresowanym nauczycielkom, nauczycielom, edukatorkom i edukatorom, a także rodzicom niezależnie od aktualnie prowadzonych przez nas programów. Na razie w sklepie dostępne są karty mindfulness Krople Uważności, ale planujemy systematycznie dodawać kolejne produkty.

Czym są Karty Krople Uważności?

Karty Krople Uważności są niezwykle skutecznym narzędziem, które pomaga w praktykowaniu uważności w codziennym życiu. Karty zawierają obrazki i ćwiczenia, które skupiają naszą uwagę na tym, co dzieje się tu i teraz, pomagają zanurzyć się w chwili obecnej. Te proste praktyki pomagają zredukować stres, poprawić koncentrację i zwiększyć naszą świadomość. W sklepie oferujemy nasz autorski produkt, jakim są Karty Krople Uważności, które mogą pomóc Ci w praktykowaniu uważności na różnych płaszczyznach życia, nie tylko w pracy. Każda karta jest starannie zaprojektowana, aby dostarczyć Ci inspiracji i wsparcia w Twojej praktyce uważności.

Zakup Kart Krople Uważności

Środki ze sprzedaży naszych produktów przeznaczymy na jeszcze skuteczniejszą realizację naszej misji. Zależy nam na wyrównywaniu szans edukacyjnych młodych osób i poprawie jakości kształcenia na miarę XXI wieku, bo przyszłość świata zależy dziś od mądrej edukacji.

Skorzystajcie z promocji obowiązującej w naszym sklepie do 23 grudnia 2023. Z kodem Krople2023 otrzymacie zniżkę 10% od wartości koszyka!

 

Zachęcamy do odkrywania piękna uważności i dołączenia do naszej społeczności świadomych i uważnych osób. Kupując Karty Krople Uważności, nie tylko inwestujesz w swój dobrostan, ale także wspierasz naszą działalność i pomagasz nam dotrzeć do większej liczby osób. Dołącz do naszej podróży i odkryj moc uważności już dziś!