3 czerwca spotkaliśmy się z nauczycielami i nauczycielkami z całej Polski, żeby wspólnie podsumować doświadczenia pracy zdalnej i zastanowić się, jak to doświadczenie wykorzystać. Jesteście ciekawi naszych wniosków?

Pracowaliśmy w sześciu grupach: pięciu tematycznych i jednej ogólnej. Zanim spotkaliśmy się online, każdy z uczestników dostał linki do pięciu filmów, w których swoimi wnioskami podzielili się nauczyciele i dyrektor z różnych placówek. Poniżej znajdziecie linki do filmów oraz do wirtualnych tablic, na których zebraliśmy wyniki pracy warsztatowej. Jaki wniosek uważamy za najważniejszy? Chyba ten, że nawet jeśli chodzi o technologie to najważniejsze są relacje.

Relacje nauczyciele-uczniowie-rodzice / jak je tworzyć i podtrzymywać online

 

 

Ocenianie i docenianie / zasady i formy oceniania online

 

 

Organizacja pracy / co nam się przyda po pandemii

 

 

Dobrostan / jak dbać o siebie i innych

 

 

Metody i narzędzia / z czego i jak korzystać mądrze