Rok 2020 powoli dobiega końca. To był dziwny czas – czas zmian, nieoczekiwanych zwrotów akcji, zupełnie nowych sytuacji i wyzwań. Patrząc wstecz, staramy się myśleć o dobrych rzeczach, które nas spotkały. Z pewnością staliśmy się mistrzami internetowych platform i nauczyliśmy się prowadzić warsztaty online. Co więcej, poznaliśmy niezliczoną liczbę rozwiązań, aplikacji i narzędzi, które pozwoliły nam toczyć (w miarę) normalne życie wspólnie, nawet wtedy, kiedy nie mogliśmy się zobaczyć „w realu”.

Wiemy, że praca i nauka zdalna, nieustanne bycie w internecie, ciągłe klikanie, sprawdzanie wiadomości, odpowiadanie na komunikatorach, i poszukiwanie wartościowych treści w sieci, zmęczyło nas wszystkich i z utęsknieniem czekamy na chwilę oddechu w Święta. Życzymy Wam, żeby był to czas, kiedy będziecie w sieci tylko wtedy, kiedy będziecie chcieli. Niech dobre łącze, znakomity dźwięk i stabilny obraz pozwolą Wam spędzić ten czas z tymi, z którymi nie uda Wam się spotkać przy stole, ale dzięki technologicznym cudom, będą mogli być wtedy z Wami.