Zapisz swoich uczniów na bezpłatne zajęcia ze specjalistami od nowych technologii. Taka możliwość nie zdarza się często, a może pomóc wybrać ścieżkę zawodową Twoim podopiecznym i zainspirować ich do rozszerzania wiedzy i rozwijania kompetencji przyszłości.

Dla wszystkich użytkowników platformy Open P-TECH, oprócz szansy na uzyskanie grantu na działania projektowe, stworzyliśmy możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych lekcjach online ze specjalistami IBM

Zajęcia odbywają się za pomocą aplikacji Webex i trwają 45 min. W trakcie lekcji uczniowie rozszerzają wiedzę z wybranych zagadnień, dowiadują się, jak wygląda w praktyce praca np. IBM Master Inventora i mają szansę zadawać pytania prowadzącym, dotyczące ich codziennej pracy.

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy, że wypełnicie prosty formularz rejestracyjny.

Najważniejsze informacje o lekcjach:

  • na spotkania mogą zapisać się jedynie osoby, które posiadają konto na platformie Open P-Tech (informacja o tym jak zarejestrować się na platformie znajduje się tu: https://www.szkolazklasa.org.pl/kompetencje-zawodowe-jutra-w-zasiegu-twojej-reki-zapraszamy-na-nowa-platforme-open-p-tech/),
  • zajęcia dedykowane są uczniom w wieku 13-19 lat,
  • spotkania odbędą się za pomocą bezpłatnej aplikacji WEBEX,
  • każde spotkanie zaczyna się o godzinie 10.00 i trwa 45 minut,
  • jedna grupa uczniów może wziąć udział w dowolnej liczbie spotkań,
  • na każde spotkanie należy się zapisać osobno (jeśli grupa zainteresowana jest wzięciem udziału w więcej niż jednej lekcji, należy wypełnić formularz ponownie),
  • na każde zajęcia przyjmujemy pierwsze 150 osób – po osiągnięciu limitu miejsc termin zniknie z listy,
  • jeśli, po zapisaniu się, Państwa udział w lekcji nie będzie możliwy, prosimy o natychmiastową wiadomość na adres openptech@szkolazklasa.org.pl, dzięki temu na lekcję będą mogły zapisać się inne zainteresowane osoby.

Harmonogram spotkań:

Zajęcia poprowadzą specjaliści IBM:

OPEN P-TECH: bezpłatne zajęcia ze specjalistami IBM