Agnieszka Gwiazdowicz

Koordynatorka programów
agnieszka.gwiazdowicz@szkolazklasa.org.pl

Koordynatorka programu Solidarność. Podaj dalej!. Prowadziła programy międzynarodowe (Erasmus +) takiej jak m.in. CEDAR, Cyfrowa Historia. Ukończyła etnologię i antropologię kulturową oraz historię sztuki na Uniwersytecie Warszawskim. Absolwentka szkoły trenerskiej Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych (STOP, 2022) oraz szkolenia trenerskiego Weź kurs na wielokulturowość pogłębiającego wiedzę i rozwijającego kompetencje międzykulturowe. Doświadczenie pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywała przez ponad 10 lat w harcerstwie (ZHR), następnie jako wychowawczyni kolonijna, animatorka oraz trenerka Szkoły Dialogu, w ramach której prowadziła warsztaty o społeczności żydowskiej. Uwielbia las, ciekawostki językowe i dobre jedzenie.