Magdalena Plewowska-Semik

Szefowa działu
magdalena.plewowska@szkolazklasa.org.pl

Szefowa działu. W Fundacji kieruje flagowym programem - Szkoła z Klasą. Do zespołu dołączyła w 2021 roku. Wcześniej pracowała w kilku organizacjach pozarządowych, gdzie zajmowała się edukacją obywatelską dorosłych oraz przywództwem społecznym. Ma kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami oraz w networkingu. Ekspertka w programach grantowych. Absolwentka etnologii i antropologii kultury, stypendystka International Visitors Leadership Program (USA, 2017). Ukończyła Szkołę Trenerów Organizacji Pozarządowych (2010). Jest członkinią Stowarzyszenia Pracownia Etnograficzna. Aktywnie angażuje się w działania Rady Rodziców jednej z ochockich szkół. Lubi miasto, lubi jeździć na rowerze i lubi, jak jest ładnie.