Dalej rozwijamy nasze programy, podejmujemy też nowe wyzwania. Obecnie szukamy do naszego zespołu asystenta(-ki) programów.

Asystent(ka) programów Fundacji

Jako osoba odpowiedzialna za wsparcie programów Fundacji Szkoła z Klasą, będziesz realizować takie zadania jak:

• wspieranie zespołów programowych w realizacji działań;
  • wspieranie organizacyjne koordynatorów w zakresie wynikającym ze specyfiki programu;
  • pomoc w organizacji wydarzeń programowych;
  • przygotowywanie wysyłek masowych, newsletterów itd.;
  • wspieranie koordynatorów i specjalistów w bieżącej pracy (rodzaj zadań będzie wynikał każdorazowo ze specyfiki programu/działania). Wsparcie to może obejmować także elementy pracy koncepcyjnej, np. redakcja tekstów;
  • prowadzenie spotkań, przygotowywanie dokumentów i opracowań);
  • wspieranie przygotowania sprawozdań merytorycznych i finansowych (np. zbieranie niezbędnej dokumentacji, porządkowanie i opracowywanie danych statystycznych i innych, prace redakcyjne);
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów, opisywanie faktur, delegacji i rozliczeń kosztów podróży zgodnie z wytycznymi;
  • prowadzenie researchu usługodawców, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z usługodawcami w programach;
  • przygotowywanie prezentacji, tabelek, sprawozdań etc.;
  • wsparcie innych, bieżących działań w Fundacji.

Poszukujemy osoby:

• chcącej rozwijać się w obszarze edukacji,
  • skrupulatnej, zorganizowanej, samodzielnej, doświadczonej w planowaniu własnej pracy,
  • lubiącej pracować z dużą ilością dokumentów,
  • lubiącej pracować w zespole, otwartej,
  • z umiejętnością przygotowywania prezentacji i przejrzystych tabelek.

Wynagrodzenie na tym stanowisku (w przypadku umowy o pracę): 3700zł – 4400zł brutto.

Brzmi dobrze? Czekamy na Ciebie!

Prosimy Cię o przesłanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres: fundacja@szkolazklasa.org.pl. W tytule napisz nazwę stanowiska, które Cię interesuje. Dodatkowo opowiedz nam coś więcej o sobie – krótko i ciekawie, w dowolnej formie. Zgłoszenia bez tego „dodatku” nie będą brane pod uwagę. Na aplikacje czekamy do 30.06.2022 r.

Biuro Fundacji zlokalizowane jest w centrum Warszawy – to zabytkowa kamienica, nie ma dostępu dla osób poruszających się na wózku. Zależy nam na tym, żebyś przychodził(a) do biura regularnie. Praca zdalna oczywiście wchodzi w grę, ale docelowo jako opcja uzupełniająca/dodatkowa możliwość, nie jako główna forma pracy.