Do udziału w programie Szkoło, OdWagi! zapraszamy warszawskie szkoły ze wszystkich poziomów kształcenia. Jeśli zależy Wam na promowaniu zdrowego i aktywnego stylu życia wśród Waszych uczniów, uważacie, że edukacja zdrowotna w szkole jest tak samo ważna jak nauczanie matematyki, chcecie pokazać, że troszczycie się o wszechstronny rozwój Waszych uczniów – to ten program jest właśnie dla Was!

W programie zachęcamy do:

• wprowadzania pozytywnych zmian w sposobie myślenia o zdrowiu,
  • prowadzenia aktywnego trybu życia,
  • odejścia „od-wagi” swoich uczniów i wsparcia w walce z otyłością poprzez zmianę nawyków żywieniowych i dbanie o zbilansowaną dietę.

Kluczowym elementem naszych działań jest przede wszystkim zaszczepienie wśród młodych ludzi odwagi do krytycznych i świadomych wyborów związanych ze zdrowiem.

Oferujemy szereg bezpłatnych szkoleń i warsztatów, indywidualną opiekę coacha, wysokiej jakości materiały edukacyjne: scenariusze lekcji i  poradniki.

Więcej o programie:

UWAGA

W ZWIĄZKU Z DUŻYM ZAINTERESOWANIEM PROGRAMEM SZKOŁO, ODWAGI!, FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY ZOSTAŁ ZAMKNIĘTY 21.09.2017