Wciąż rozwijamy nasze programy, podejmujemy też nowe wyzwania. Rośniemy, więc szukamy nowych osób do naszego zespołu. Kogo dokładnie?

👉 Asystenta / Asystentki programów edukacyjnych. Osoby, która wesprze w codziennej pracy koordynatorów i koordynatorki i sprawi, że nasze programy i wydarzenia będą szły gładko. Zadba też o to, żeby nasze biuro działało sprawnie, nie umykał żaden mail, a żaden dokument nie zaginął w odmętach fundacyjnych szuflad.

Szczegóły w ogłoszeniu: bit.ly/Asystent_ka_FSZK

👉 Koordynatora / Koordynatorki programów edukacyjnych. Osoby, która dobrze mówi i pisze po polsku i po angielsku, sprawnie dysponuje budżetem, a organizacja to jej drugie imię. Zadba również o jakość merytoryczną projektu, a dodatkowo lubi pracę zespołową, chętnie uczy się od innych, ale też dzieli się wiedzą.

Szczegóły w ogłoszeniu: bit.ly/Koordynator_ka_FSZK

Jeśli czujesz, że to Ty prześlij CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres: fundacja@szkolazklasa.org.pl. W tytule napisz nazwę stanowiska, które Cię interesuje. Dodatkowo opowiedz nam coś więcej o sobie – krótko i ciekawie, w dowolnej formie. Zgłoszenia bez tego „dodatku” nie będą brane pod uwagę.
Na aplikacje czekamy do 10.05.2022 r.