Jak wykorzystać metodę design thinking w codziennej pracy z uczniami? Na to pytanie odpowiemy na szkoleniach, które przeprowadzimy w wiosennej edycji Lokalnych Spotkań Warsztatowych Szkoły z Klasą 2.0.  Zapraszamy Was na szkolenia, które odbędą się w siedmiu terminach w różnych miastach Polski. Organizujemy je w partnerstwie z ośrodkami doskonalenia nauczycieli.

Rytm szkolenia wyznaczą etapy metody design thinking, z wykorzystaniem której pracujemy w programie Szkoła z Klasą 2.0. Są to empatyzacja, diagnoza potrzeb, generowanie pomysłów, prototypowanie, testowanie. W kolejnych częściach przejdziemy warsztatowo przez ćwiczenia, które wyposażą Was w konkretne narzędzia i autorskie scenariusze przydatne w codziennej pracy z uczniami. W naszych propozycjach skupimy się na kompetencjach XXI wieku i nowoczesnych trendach edukacyjnych. Inspiracje zaczerpniemy również z naszych innych fundacyjnych programów – Asów Internetu czy Wartości dodanej. 

Już tradycyjnie wiosenna edycja Lokalnych Spotkań Warsztatowych jest otwarta również dla nauczycieli spoza Szkoły z Klasą 2.0. Program szkolenia ułożyliśmy tak, by każdy znalazł w nim coś dla siebie i już następnego dnia mógł to wykorzystać podczas lekcji. Zapraszamy więc osoby uczestniczące w programie, jak również nauczycieli i dyrektorów, którzy nie biorą udziału w tegorocznej edycji Szkoły z Klasą 2.0. Wierzymy, że nasze warsztaty będą zastrzykiem nowych pomysłów i energii do pracy w szkole.

Poniżej znajdziecie informacje o poszczególnych szkoleniach – po kliknięciu w nazwę miasta przejdziecie do  informacji na temat wybranego terminu i miejsca szkolenia oraz formularza zgłoszeniowego.

   

 

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, a każde z nich potrwa ok. 6 godzin. Liczba miejsc w poszczególnych miastach jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Do zobaczenia już wkrótce!