Upalne wakacje w pełni, ale nam trzydziestostopniowy skwar niestraszny i w pocie czoła pracujemy nad nową edycją programu Szkoła z Klasą 2.0. Chociaż główne założenia programu pozostaną bez zmian, to wymyślamy tegoroczne hasło programu, projektujemy nowe narzędzia i plakat. Dzięki Waszym informacjom zwrotnym i zgodnie z założeniami metody design thinking, ulepszamy to, co wymagało poprawy po zeszłej edycji. Wszystko po to, żeby już we wrześniu oficjalnie zaprosić Was do programu – wtedy ruszy formularz rekrutacyjny dla szkół.

Śledźcie aktualności na naszej stronie i profilu na Facebooku. Liczymy, że z nową energią i zapałem do pracy spotkamy się w roku szkolnym 2018/2019, w siedemnastej edycji Szkoły z Klasą 2.0! A już jesienią zobaczymy się na żywo, podczas kolejnej serii naszych warsztatów w całej Polsce.

Do zobaczenia!

Zespół Szkoły z Klasą 2.0