Jesteśmy bardzo ciekawi tego, co dzieje się w szkołach biorących udział w tegorocznej edycji programu. Właśnie dlatego stworzyliśmy wirtualną tablicę Padlet, do której możecie przypinać zdjęcia, materiały, infografiki czy filmiki, którymi chcielibyście podzielić się z nami i z innymi uczestnikami programu.

Zrobiliście już analizę zasobów szkoły? Wybraliście obszar, którym będziecie zajmować się w tym roku? Rozpoczynacie badanie potrzeb społeczności szkolnej? Napiszcie o tym! Zamieszczajcie zdjęcia i krótkie relacje ze spotkań Zespołu i innych wydarzeń programowych. Mamy nadzieję, że wkrótce tablica zapełni się Waszymi relacjami!

Zrobione przy pomocy aplikacji Padlet

Aby dodawać swoje wpisy wystarczy kliknąć w różowy plusik znajdujący się w prawym dolnym rogu tablicy Padlet.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne wieści z Waszych szkół!