Na jesieni ruszamy w kolejne szkoleniowe tournee po Polsce, czyli na Lokalne Spotkania Warsztatowe. Jak co roku, szkołom zgłoszonym do kolejnej edycji Szkoły z Klasą 2.0 opowiemy i warsztatowe pokażemy na czym polega praca w programie. Zapraszamy do rejestracji na szkolenia!

Do udziału w lokalnych spotkaniach zapraszamy przedstawicieli szkół, które biorą udział w programie Szkoła z Klasą 2.0 w edycji 2019/2020. Jesienią tego roku odbędzie się siedem szkoleń. Ich lokalizacje wybraliśmy na podstawie najczęściej przez Was typowanych miast, które wskazywaliście podczas zgłaszania szkoły do programu. Będą to:

Podczas szkolenia przejdziemy warsztatowo przez poszczególne etapy tegorocznej edycji i pokażemy nasze narzędzia, które będziecie mogli wykorzystywać w Szkole z Klasą 2.0, ale również w codziennej pracy. Odpowiemy też na wszystkie Wasze  pytania związane z udziałem w programie.

Z każdej zgłoszonej do programu szkoły zapraszamy maksymalnie dwie osoby – najlepiej jeśli jedną z nich będzie koordynator/ka programu. Obowiązkowo z każdej szkoły w szkoleniu musi wziąć udział przynajmniej jedna osoba.

Szkolenie potrwa ok. 6 godzin. Szczegółowy program prześlemy wraz z potwierdzeniem udziału w wydarzeniu, które otrzymacie najpóźniej 5 dni roboczych po wysłaniu zgłoszenia.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny i obowiązkowy dla wszystkich szkół biorących udział w tegorocznej edycji Szkoły z Klasą 2.0. Liczba miejsc w poszczególnych miastach jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o wybór lokalizacji zgodnie z deklaracją składaną podczas rejestracji do programu. Jeśli na liście nie ma preferowanego przez Was miasta, prosimy o wybór innego.

Do zobaczenia wkrótce!