Z czego można czerpać inspiracje do dalszej pracy, do rozwoju siebie i swoich umiejętności? Nowe metody, zaskakujące pomysły, czy autorefleksja? Kurs obsługi minikoparki czy raport nt nastolatków w sieci? A może kaligrafia lub działania wspólnotowe? Zapraszamy do obejrzenia inspiracji z minionego roku wg przyjaciół programu Szkoła z Klasą.

W Szkole z Klasą mamy szczęście na co dzień spotykać fascynujące i inspirujące osoby. W ubiegłym roku wspólnie z nimi szkoliliśmy, tworzyliśmy nowe programy, materiały edukacyjne, rozwijaliśmy się. Czerpaliśmy z tych relacji całymi garściami.

Teraz chcemy się z Wami podzielić inspiracjami Przyjaciół Szkoły z Klasą. Obejrzyjcie i posłuchajcie krótkich wypowiedzi o tym, co z minionego roku zabierają sobie na 2022.

Swoimi inspiracjami podzielili się z nami: Jacek Pyżalski, Marta Kozak, Maria Weronika Kmoch, Karol Jachymek, Julian Czurko, Iwona Gralec, Ewa Drobek, Anna Kuliberda, Zofia Wojnowska, Marta Zabłocka, Agnieszka Chomicka-Bosy, Alicja Pacewicz, Marta Florkiewicz-Borkowska, Justyna Józefowicz, David Sypniewski, Michalina Michorowska, Tosia z WDŻ dla zaawansowanych, Agnieszka Krawczak-Chmielecka, Iza Meyza, Leo Jan Becker oraz Marta Puciłowska.

Bądź z nami i inspiruj się. Dołącz do Klubu Szkoły z Klasą!