Chciałbyś/chciałabyś pracować w dziale komunikacji Fundacji Szkoła z Klasą? Ta praca jest dla Ciebie jeśli:

• Lubisz pisać i przychodzi Ci to z łatwością. Twoje posty w mediach społecznościowych, artykuły na stronę, opisy, przekonają każdego do udziału w inicjatywie czy programie.
  • Internet to Twój naturalny habitat. Bycie na Facebooku, Instagramie, LinkedInie i w innych miejscach społecznościowych jest dla Ciebie tak naturalne jak oddychanie.
  • Posługujesz się angielszczyzną w mowie i w piśmie na tyle sprawnie, żeby komunikaty tworzyć również po angielsku.
  • Interesuje Cię edukacja albo po prostu lubisz i chcesz angażować się w tematy społecznie ważne.

Jeśli umiesz i lubisz występować publicznie to będzie to dla nas dodatkowym atutem.

Widzisz w tym opisie siebie? Przyślij nam swoje CV/link do profilu na portalu zawodowym i krótki tekst o tym, dlaczego chcesz z nami pracować na komunikacja@szkolazklasa.org.pl do 16 lipca

Oferujemy umowę o pracę lub B2B z wynagrodzeniem brutto w przedziale między 5100 a 6900 zł lub między 6900 a 8000 zł w zależności od doświadczenia. Mamy w Fundacji ubezpieczenie medyczne, lekcje angielskiego i korzystamy z systemu Multisport. Każdy pracownik i pracowniczka może też skorzystać puli na rozwój (szkolenie, warsztat czy kurs do ustalonej kwoty zgodnie z potrzebami). Mieścimy się w samym centrum Warszawy, przy Placu Konstytucji, łatwo do nas dojechać i mamy super widoki z okna.

Nie zapomnij o dodaniu klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Prosimy Cię o przesłanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres: komunikacja@szkolazklasa.org.pl