PROGRAMY OGÓLNOPOLSKIE

Kompleksowy program dla szkół oparty na metodzie design thinking. W Szkole z Klasą 2.0 wspieramy nauczycieli i dyrektorów w profesjonalizacji ich pracy i pomagamy rozwijać kompetencje XXI wieku wśród uczniów: rozwiązywanie problemów, pracę zespołową, krytyczne myślenie. Każda szkoła diagnozuje swoje potrzeby i wprowadza zmiany, które na nie odpowiadają.

Rejestracja  została przedłużona i potrwa do 17 października 2017.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy

PROGRAMY DLA SZKÓŁ WARSZAWSKICH

Logo programu

Zaprojektuj szkołę to program edukacyjny, w którym wspólnie z każdą placówką przeprowadzimy diagnozę potrzeb i wyzwań związanych z przestrzenią edukacyjną, a następnie przejdziemy przez proces projektowania i przeprowadzania zmian. Kluczową rolę odegrają dzieci i młodzież, których włączymy w kształtowanie przyjaznego dla nich otoczenia, ułatwiającego proces uczenia się.

Rekrutacja potrwa do 30 września 2017 lub do wyczerpania miejsc.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy

Logo programu

Jeśli zależy Wam na promowaniu zdrowego i aktywnego stylu życia wśród Waszych uczniów, uważacie, że edukacja zdrowotna w szkole jest tak samo ważna jak nauczanie matematyki, chcecie pokazać, że troszczycie się o wszechstronny rozwój Waszych uczniów – to program Szkoło, OdWagi! jest właśnie dla Was!

Rekrutacja potrwa do 2 października 2017 lub do wyczerpania miejsc.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy.

Logo programu

Program Szkoła to my pomoże nauczycielom i uczniom przejść przez zmiany związane z reformą edukacji i wykorzystać potencjał z nimi związany. Oferujemy szereg szkoleń dla dyrekcji i nauczycieli z budowania zespołu, a także warsztaty dla uczniów z umiejętności radzenia sobie ze zmianami.

Rekrutacja potrwa do 30 września 2017 lub do wyczerpania miejsc.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy.

KAMPANIE EDUKACYJNE

Akcja Wejdź w konwencję ma na celu uczyć sprawnego używania języka polskiego w mediach społecznościowych i jednocześnie pogłębiać wiedzę o konwencjach literackich. A wszystko to w formie zabawy. Chętnych – młodszych i starszych – zapraszamy na facebooka do pisania krótkich (do 800 znaków) form literackich, różnych w zależności od dnia tygodnia.

Napisz swój tekst i zobacz co piszą inni na naszym facebooku.

Skorzystaj z podpowiedzi, jak pisać teksty w różnych konwencjach literackich.