Mijający rok był niezwykłym doświadczeniem edukacyjnym, pod wieloma względami trudnym. Stworzył również wiele nowych możliwości i pozwolił inaczej spojrzeć na szkołę. Powrotowi do tradycyjnej nauki towarzyszą rozmaite emocje, wyzwania i zadania. Jak polska szkoła powinna na nie odpowiedzieć – o to postanowiło Was zapytać Centrum Edukacji Obywatelskiej w krótkim badaniu.

Badanie ma na celu poznanie Waszych doświadczeniach i potrzeb związanych z powrotem do szkoły stacjonarnej, a także wzmocnienie głosu nauczycieli i uczniów w debacie o edukacji.

Opowiedzcie więc o tym, jak wygląda Wasz powrót do szkoły, jaka powinna być szkoła?

  1. Wypełnijcie ankietę.
  2. Przekażcie ją znajomym nauczycielom z prośbą o wypełnienie.
  3. Przekażcie ankietę uczniowską swoim uczniom.

Ankiety są anonimowe, zaś odpowiedź na pytania nie powinna zająć więcej niż 10 minut.