Za nami dwa warsztaty z diagnozy potrzeb przeprowadzone dla Zespołów Projektowych i przedstawicieli Zespołów Młodzieżowych w ramach projektu Włączeni. Pierwszy z nich odbył się w środę 17 maja w siedzibie szkół STO na ul. Astronautów. Podczas drugiego skorzystaliśmy z gościnności Biblioteki Publicznej dzielnicy Wola i pracowaliśmy w jej filii przy ul. Żytniej. Zespoły złożone z reprezentantów kadry i młodzieży wspólnie diagnozowały potrzeby swoich instytucji. Przed nimi wybór ścieżki działania i opracowanie planów działań. Zapraszamy do galerii zdjęć z warsztatów.

WŁĄCZENI: warsztaty z diagnozy potrzeb

Warsztat z diagnozy potrzeb
Warsztat z diagnozy potrzeb
Warsztat z diagnozy potrzeb
Warsztat z diagnozy potrzeb
Warsztat z diagnozy potrzeb
Warsztat z diagnozy potrzeb
Warsztat z diagnozy potrzeb
Warsztat z diagnozy potrzeb
Warsztat z diagnozy potrzeb
Warsztat z diagnozy potrzeb
Warsztat z diagnozy potrzeb
Warsztat z diagnozy potrzeb
Warsztat z diagnozy potrzeb
Warsztat z diagnozy potrzeb
Warsztat z diagnozy potrzeb
Warsztat z diagnozy potrzeb
Warsztat z diagnozy potrzeb
Warsztat z diagnozy potrzeb

 

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Projekt Włączeni realizowany jest w ramach miejskiego Programu „Młoda Warszawa. Miasto z klimatem dla młodych 2016-2020”. „Młoda Warszawa” to spójny i długofalowy program działań na rzecz młodzieży realizowany przez samorząd z udziałem przedstawicieli młodzieży, miejskich instytucji, organizacji pozarządowych, uczelni i przedsiębiorców.