W roku, w którym nic nie jest standardowe, zapraszamy Was na wyjątkowy Festiwal Szkoły z Klasą online! Już w sobotę 5 grudnia, od godz. 10.00 przez cały dzień, możecie wziąć udział w ciekawych rozmowach, praktycznych warsztatach i interaktywnych wykładach.

Program wydarzenia? Sami go ułożycie! To od Was zależy, który z elementów tego dnia najlepiej odpowiada na Wasze potrzeby, jest dla Was najciekawszy. Spójrzcie na plan poniżej i zdecydujcie, w czym warto wziąć udział.

Zaczynamy o 10:00 i po krótkim otwarciu, zapraszamy Was na wystąpienie Karola Jachymka o tym, co dzieci i młodzież robią w internecie. Następnie rozmowa Marty Puciłowskiej z Angeliką Friedrich z Nastoletniego Azylu o zdrowiu psychicznym w szkole i dwa wykłady: Alicji Pacewicz, o uczeniu się, i Rafała Szymczaka, o opowiadaniu historii za pośrednictwem danych, czyli data storytellingu. Wszystkie wystąpienia odbędą się na platformie Clickmeeting i będą transmitowane na naszym profilu na Facebooku.

Wolicie wziąć udział w warsztacie? Zapiszcie się przez formularz (link). Warsztaty będą odbywać się równolegle, w trzech blokach godzinowych. W każdym bloku możecie wybrać jeden warsztat, który Was interesuje. Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona, każda osoba zakwalifikowana do udziału otrzyma maila z potwierdzeniem i linkiem do pokoju w aplikacji Zoom. Poinformujcie nas, jeśli po zakwalifikowaniu, zrezygnujecie z udziału w warsztacie – na to miejsce zaprosimy inną osobę.

UWAGA! Zwróćcie uwagę, że warsztaty i wykłady dzieją się w tym samym czasie. Warto dobrze zaplanować udział w Festiwalu i z wybrać te pozycje, na których naprawdę Wam zależy. Poniżej znajdziecie program oraz opisy większości wykładów, warsztatów i rozmów – wkrótce kolejne.

Zgłoś się na Festiwal Szkoły z Klasą online!

Chcesz być na bieżąco? Śledź wydarzenie na naszym profilu na Facebooku. Znajdziesz tam m.in. wizytówki prelegentów i prowadzących warsztaty.

Wydarzenie zrealizowane w ramach programu Szkoła z Klasą 2.0 finansowanego ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Centralny Dom Technologii jest partnerem Festiwalu Szkoły z Klasą. ClickMeeting jest partnerem technologicznym Festiwalu Szkoły z Klasą online.