Świętujcie z nami Dzień Nauczyciela i Nauczycielki oraz 20-lecie programu Szkoła z Klasą! Zapraszamy Was na całodzienne wydarzenie, w ramach którego odbędą się EduStories, czyli wystąpienia w stylu TEDx, nauczycielskie SPA i razem stworzymy nauczycielską orkiestrę. Świętowanie zakończymy wspólnym toastem i tortem.

Program Szkoła z Klasą obchodzi w tym roku swoje 20-te urodziny. To nie tylko święto programu, ale również całej Fundacji Szkoła z Klasą. Chcemy je świętować w gronie naszych Przyjaciół i Przyjaciółek, dlatego z wielką radością zapraszamy Was na 20-lecie Szkoły z Klasą, które odbędzie się w Dzień Nauczyciela – 14 października 2022 roku.

Jak będzie wyglądał ten dzień?

Startujemy o godz. 12:00 z EduStories, czyli wystąpieniami o edukacji w stylu TEDx. Wśród prelegentek i prelegentów znalazły się między innymi: Marta Florkiewicz-Borkowska, Justyna Suchecka i Karol Jachymek. Po obiedzie zapraszamy Was na relaksujące warsztaty, czyli nauczycielskie SPA. Do wyboru zajęcia z wyplatania makram, tworzenia Loesje czy mindfulness (obiecujemy, że każdy i każda znajdzie coś dla siebie). Na zakończenie tego niezwykłego dnia wspólnie stworzymy nauczycielską orkiestrę z wykorzystaniem nietypowych instrumentów, a dyrygować jej będzie Piotr Sutt.

11:00 – Rejestracja osób uczestniczących
12:00-14:00 – EduStories
14:00-15:00 – Networking z klasą
15:00-16:00 – Obiad
16:00-18:00 – Warsztaty w ramach nauczycielskiego SPA i przerwa kawowa
18:00-19:30 – Wielka orkiestra nauczycielska pod batutą Piotra Sutta
19:30 – Tort i toast

Wydarzenie odbędzie się w Domu Kultury Kadr przy ul. Rzymowskiego 32 w Warszawie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Prosimy o zgłaszanie się poprzez formularz.

 

W razie pytań, prosimy o kontakt z koordynatorką wydarzenia Agnieszką Gwiazdowicz (agnieszka.gwiazdowicz@szkolazklasa.org.pl).

Do zobaczenia 14 października w Warszawie!

 

Program Szkoła z Klasą prowadzony jest przez Fundację Szkoła z Klasą przy wsparciu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.