Zapraszamy Was do udziału w kolejnej edycji Lokalnych Spotkań Warsztatowych Szkoły z Klasą 2.0! Tematem szkoleń będzie komunikacja w edukacji – z kim i po co się komunikujemy w szkole oraz jak to robić? Pokażemy Wam też nasze autorskie narzędzia oraz przydatne otwarte zasoby (wybrane dla Was we współpracy z Koalicją Otwartej Edukacji w ramach Tygodnia Otwartej Edukacji).

Tym razem lokalne spotkania będą otwarte. Zapraszamy osoby uczestniczące w programie, jak również nauczycieli i dyrektorów, którzy nie biorą udziału w tegorocznej edycji Szkoły z Klasą 2.0.

Jeśli uczestniczyliście już w naszych szkoleniach na jesieni, zapraszamy Was na godzinę 10:30. Jeśli jesteście w programie, ale nie mieliście okazji się z nami spotkać lub znacie kogoś, kto nie jest w Szkole z Klasą 2.0, a chciałby wziąć udział w szkoleniu – zapraszamy już od 9:30.

Podczas pierwszej godziny szkolenia powiemy krótko o programie oraz przybliżymy metodę design thinking, którą pracują uczestnicy Szkoły z Klasą 2.0. W dalszej części spotkania od 10:30, już w pełnej grupie, zajmiemy się tematem komunikacji i jej znaczenia w edukacji. Jak zwykle na naszych szkoleniach zaproponujemy uniwersalne narzędzia, które przydadzą się Wam w codziennej pracy szkolnej. Nie wahajcie się więc i zaproście również swoich znajomych dyrektorów i nauczycieli z innych placówek.

Szkolenia odbędą się w marcu i kwietniu, w siedmiu terminach i lokalizacjach do wyboru:

 

Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić formularz zgłoszeniowy:

 

Szkolenie potrwa ok. 6 godzin (początek części poświęconej metodzie design thinking jest planowany na godzinę 9:30, pozostałych zapraszamy od 10:30) – program warsztatów prześlemy z potwierdzeniem udziału w wydarzeniu, które otrzymają Państwo najpóźniej w ciągu 5 dni roboczych po wysłaniu zgłoszenia.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc w poszczególnych miastach jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy maksymalnie 2 osoby z jednej szkoły.

Do zobaczenia już wkrótce!

 

Współorganizatorem Lokalnego Spotkania Warsztatowego w Katowicach jest Regionalny Instytut Kultury.