Nasi uczestnicy nie przestają nas zaskakiwać. Tym razem w Społecznej Szkole Podstawowej nr 30 STO w Warszawie, w ramach programu Zaprojektuj szkołę, powstał projekt PUF, który skradł nasze serca. Uczniowie, pod opieką swoich wspaniałych nauczycielek, postanowili stworzyć dwa kąciki – na relaks i naukę, w korytarzu szkoły i na zewnątrz koło boiska. Ich kilkumiesięczna praca została uwieczniona na filmie, który zamieszczamy poniżej. Koniecznie zobaczcie jak młodzież samodzielnie tworzyła siedziska z palet, butelek i opon. Gratulujemy pomysłowości, zaangażowania i cudownych efektów pracy. 

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Projekt realizowany na terenie miasta stołecznego Warszawy dla szkół wszystkich poziomów edukacyjnych ze szczególnym uwzględnieniem założeń „Programu rozwoju edukacji w Warszawie 2013-2020” oraz programu „Młoda Warszawa. Miasto z klimatem dla młodych 2016-2020”.