Wakacje trwają w najlepsze! To świetny czas na nadrobienie książkowych zaległości. Ale którą pozycję wybrać? Zapraszamy Was do udziału w drugiej edycji naszej wakacyjnej zabawy “Poza okładką”. To akcja polecania książek – tych idealnych pod namiot, ale i do hotelu, na łąkę, plażę lub drewniany pomost, na słońce i na deszcz albo podróż pociągiem przez całą Polskę. Jednym zdaniem – szukamy książek wakacyjnie idealnych.

Chcemy jednak zrobić to nieco inaczej, bo przecież recenzji książek w internecie można znaleźć całą masę. Być może sami na swoich profilach w portalach społecznościowych polecacie znajomym ulubione tytuły. Znacie takie przysłowie nie oceniaj książki po okładce? Ale czy nie jest często tak, że to właśnie okładka sprawia, że wybieracie daną pozycję. Że wyobraźnia rozpędza się już po pierwszym spojrzeniu na okładkę? Jeśli tak, to zastanówcie się co by było, gdybyśmy zyskali szerszą perspektywę? Gdybyśmy mogli zobaczyć nie tylko wybrany kadr, który ma zachęcić nas do sięgnięcia po książkę, ale też wszystko to, co mogłoby dziać się poza nim. Sprawdźmy to!

Wybierzcie swoją ulubioną książkę i zróbcie jej zdjęcie tak, żeby uzupełnić to, co zostało przedstawione na okładce. Może to być kontynuacja pomysłu jej twórców albo własna interpretacja, również ta z przymrużeniem oka. Swoje propozycje wrzucajcie w komentarzu pod naszym wakacyjnym postem na Facebooku, a my pokażemy je w albumie zdjęć na naszym profilu. Najciekawsze zdjęcia nagrodzimy w sierpniu, niczym innym tylko książką!

Przystąpienie do akcji Poza okładką jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu, dostępnego poniżej.

Druga edycja wakacyjnej akcji „Poza okładką”