Szkoła na nowo. Uczymy się współpracy i we współpracy

Data dodania:
26 stycznia 2018
Typ materiału:
publikacja
Poziom edukacji:
szkoła podstawowa klasy 1-3, szkoła podstawowa klasy 4-8, szkoła ponadpodstawowa
Dla kogo:
dyrektorzy i dyrektorki, nauczyciele i nauczycielki
Obszar programowy:
angażujące środowiska uczenia się
Tagi:
aktywizacja, integracja, współpraca
Licencja:
CC-BY-SA

Zmiany – te duże, ale też te niewielkie, przeżywane przez Was w szkołach na co dzień – wymagają zaangażowania wielu osób na wielu płaszczyznach. Publikacja ta powstała po to, aby dać Wam, w możliwie jak najbardziej skondensowanej formie, wiedzę i narzędzia, które pomogą Wam odnaleźć się w sytuacji zmiany. Wybierzcie to, co przyda Wam się najbardziej, dopasujcie materiał do realnej sytuacji Waszej szkoły, przerabiajcie narzędzia tak, by posłużyły Wam jak najlepiej. I pamiętajcie, że warto wracać do publikacji takich jak ta i szukać nowych inspiracji po to, by wciąż udoskonalać to, co udało się Wam zbudować i sprawdzać, czy raz wypracowane rozwiązania wciąż działają.