W programie, po kolejnych wspaniałych warsztatach z architektką – Agnieszką Czachowską, zespoły projektowe przystąpiły do finalizowania zmian przestrzennych w swoich szkołach. 

W Szkole Podstawowej nr 352 mamy już pierwsze sukcesy! Zespół uczniowski pod opieką Pani Moniki Olejnik przeprowadził zmianę w przestrzeni korytarza, tworząc wymarzony kącik odpoczynkowy. W ten sposób młodzież zaspokoiła potrzeby relaksu, wygody i ciszy. Rezultaty ich pracy przeszły nasze oczekiwania. Kącik został wydzielony poprzez odnowienie ściany i pomalowanie jej na inny kolor. Dodano element dekoracyjny w postaci drzewa, a jego liście i „trawę” pod konarami wykonano z wyciszających hałas płyt i puzzli. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem dokonań tego zespołu i gratulujemy przeprowadzenia tak wspaniałej zmiany. 

Poniżej filmik przygotowany przez uczestników projektu:

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Projekt realizowany na terenie miasta stołecznego Warszawy dla szkół wszystkich poziomów edukacyjnych ze szczególnym uwzględnieniem założeń „Programu rozwoju edukacji w Warszawie 2013-2020” oraz programu „Młoda Warszawa. Miasto z klimatem dla młodych 2016-2020”.