Mamy dla Was coś specjalnego! Co powiecie na wymianę doświadczeń z innymi nauczycielami, inspirujące materiały dydaktyczne i wykłady ekspertów różnych dziedzin? A to wszystko z kubkiem kawy w ręku i w dowolnym dla Was miejscu!

Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy zaprosić Was do Klubu Szkoły z Klasą, który odpowie na wszystkie te potrzeby! Weźcie udział w spotkaniu otwierającym już we wtorek 30 marca o godz. 17:00.

Co dla Was zaplanowaliśmy tego dnia? Na pierwszy ogień spotkanie o tym Jak mówić, by nas słuchano? Swoimi doświadczeniami podzieli się dziennikarz Maciej Orłoś, który zdecydowanie wie, jak to robić. A o to, jak przełożyć to na grunt szkolny, zadba podczas rozmowy Marta Puciłowska z Fundacji Szkoła z Klasą. Was również zachęcamy do zadawania pytań na czacie!

Zgłoś się już dziś na to spotkanie, wypełniając formularz:

A co dalej w Klubie Szkoły z Klasą?

W Fundacji Szkoła z Klasą wierzymy, że „jaka edukacja, taki świat”. Dlatego też w Klubie Szkoły z Klasą chcemy spotykać się z Wami – zaangażowanymi nauczycielkami i nauczycielami – i w gronie ekspertów, trenerów i inspirujących osób wymieniać się doświadczeniami, żeby razem zmieniać szkołę na lepszą. Konkretne tematy, które poruszymy na spotkaniach, zależą również od Was! Zadbamy o to, żeby Klub Szkoły z Klasą był NASZ w pełnym tego słowa znaczeniu!

Zapisy do Klubu Szkoły z Klasą ruszą tuż po spotkaniu otwierającym. Bądźcie z nami!

Wydarzenie realizowane w ramach programu Szkoła z Klasą finansowanego ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Clickmeeting jest partnerem technologicznym spotkania.