Od dziś w programie Asy Internetu uruchamiamy zapisy na szkolenia dla nauczycieli szkół podstawowych klas 4-8! Zapraszamy zarówno nauczycieli, którzy już brali udział w szkoleniach organizowanych w ramach poprzednich edycji programu, jak i nowych uczestników! Dla wszystkich mamy profesjonalne szkolenia z naszymi ekspertami, a dla osób, które już były w programie przygotowaliśmy specjalny program, poszerzony o nowe scenariusze.

Asy Internetu to program o bezpiecznym i odpowiedzialnym korzystaniu z sieci! A wraz z nową edycją nowe scenariusze zajęć, szkolenia dla nauczycieli i nauczycielek, materiały edukacyjne, webinary oraz kurs online. Program skierowany jest do szkół podstawowych, jednak skorzystają z niego z powodzeniem również rodzice, nauczyciele szkół ponadpodstawowych, a także pracowniczki innych placówek edukacyjnych.

Asy Internetu to sprawdzone, konkretne pomysły na to, jak powoli i świadomie wprowadzać uczniów i uczennice w świat cyfrowy, jak uczyć rozsądku, uważności, siły, życzliwości i odwagi zarówno online jak i offline, i jak budować z młodymi ludźmi dobre relacje oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu, otwartej rozmowie i szczerej relacji.

Na nauczycielki i nauczycieli szkół podstawowych klas 0-3 oraz 4-8 czekają szkolenia z naszymi ekspertami. Będą to szkolenia online oraz stacjonarne.

Przygotowaliśmy także nowy podręcznik ze scenariuszami zajęć specjalnie z myślą o uczniach i uczennicach z klas 0-3 szkoły podstawowej. Podręcznik jest bogaty w pomysły na ciekawe lekcje oraz materiały dla rodziców przygotowane przez specjalistów i specjalistki. Wersja elektroniczna będzie dostępna na naszej stronie już 14 października, a 500 pierwszych zgłoszeń do programu otrzyma podręcznik w wersji papierowej. Szykujemy również aktualizację obecnego podręcznika dla klas 4-8, który zostanie uzupełniony o nowe scenariusze. Bądźcie czujni, tę najnowszą wersję już wkrótce wrzucimy na naszą stronę oraz ogłosimy na naszym FB.

Przygotowaliśmy dla Was również profesjonalny kurs online kończący się uzyskaniem certyfikatu. Dodatkowo na wszystkich chętnych czeka bogata oferta webinarów prowadzonych przez specjalistów i specjalistki w dziedzinie technologii i edukacji.

W tym roku chcemy także jeszcze bardziej niż dotychczas skupić się na budowaniu Społeczności Asów Internetu. Zapraszamy wszystkich uczestników i wszystkie uczestniczki programu do grupy facebookowej, która będzie miejscem do zadawania pytań, otrzymania odpowiedzi, podzielenia się sukcesem i wspólnego podejmowania wyzwań.

Dołącz do Asów Internetu!