Zapraszamy Was na webinar pt. Szkoła jako centrum zmian w społeczności lokalnej, który odbędzie się 25 lutego o godzinie 19:00.

Poprowadzi go Mirosław Skrzypczyk – nauczyciel języka polskiego, twórca licznych projektów edukacyjnych, społecznych i artystycznych, działający przede wszystkim w Lelowie i Szczekocinach; autor publikacji dotyczących m.in. dialogu międzykulturowego i edukacji performatywnej.

Na co dzień w Waszych szkołach wprowadzacie różne zmiany w ich funkcjonowaniu. A gdyby tak pójść o krok dalej i uczynić ze szkoły centrum napędzające zmianę w społeczności lokalnej? W trakcie webinaru dowiecie się, w jaki sposób szkoła może nawiązać dialog ze społecznością lokalną, jakie pożytki i możliwości może przynieść wyjście poza szkolne mury i kontakt z otoczeniem. Porozmawiamy też o tym, czy szkoła może odgrywać rolę mediatora między różnymi kulturami, pamięciami, światopoglądami, instytucjami itp. Do wspólnego namysłu i dyskusji zapraszamy dyrektorów i nauczycieli.

Aby wziąć udział w webinarze wystarczy wypełnić formularz znajdujący się poniżej:

Webinar organizowany jest w ramach programów Szkoła z Klasą 2.0 i Edukacja Inspiracja.

ClickMeeting jest partnerem technologicznym Fundacji w zakresie prowadzenie webinarów.