Już wkrótce Dzień Bezpiecznego Internetu (#dbi), który będziemy świętować razem z nauczycielami, uczniami i ich rodzicami przez cały tydzień! A najważniejszym wydarzeniem tego tygodnia będzie Konferencja Asów Internetu na temat bezpieczeństwa w sieci. Bądźmy razem 11 lutego! Niech #siławartościwsieci będzie z nami!

Startujemy w czwartek, 11 lutego o godz. 9:00 (szczegółowy program konferencji do pobrania poniżej).

 

Na Konferencję zapraszają Agata Guza i Jan Modrzyński z Kenga Edukacja, którzy poprowadzą część pierwszą – dla uczniów i nauczycieli.

 

 

Posłuchajcie też, co mówi przyjaciel Asów Internetu i jeden z naszych ulubionych aktorów Piotr Cyrwus o tym, dlaczego warto być z nami 11 lutego i zostać Asami Internetu!

 

 

Asy Internetu to ogólnopolski, bezpłatny, program edukacyjny dla szkół podstawowych. Bierze w nim udział już 1000 nauczycieli i nauczycielek, którzy do przygody z Asami Internetu zaprosili blisko 70 tys. uczniów i uczennic. W Asach uczymy o mądrej i odpowiedzialnej obecności w sieci w oparciu o wartości takie jak: rozsądek, uważność, siła, życzliwość i odwaga. Więcej informacji na stronie programu.