Impact stories

Chorwacja

Docieranie do uczennic i uczniów na odległych wyspach

Obejrzyj krótki film o realizacji programu  Be Internet Awesome  na odległych wyspach i w miejscach dotkniętych trzęsieniem ziemi, gdzie nie ma wystarczającej infrastruktury do prowadzenia lekcji.

Czechy

Indywidualne potrzeby edukacyjne - Opava

Zobacz, jak  można wykorzystać materiały  Be Internet Awesome w pracy z uczniami i uczennicami o indywidualnych potrzebach edukacyjnych (np. w spektrum autyzmu).

Różnorodność programu nauczania Be Internet Awesome - Brno

Obejrzyj i posłuchaj, jak materiały BIA angażują uczniów i uczennice podczas lekcji i poprawiają relacje w klasie.

Grecja

Dzieci z doświadczeniem migracji

Dowiedz się więcej o  wykorzystaniu programu Be Internet Awesome w pracy z dziećmi z doświadczeniem migracji.

Dzieci rozpoczynające edukację szkolną

Poznaj metody pracy  programu  Be Internet Awesome  w pierwszych klasach szkoły podstawowej, dzięki czemu dzieci wzmacniają znajomość i świadomość uniwersalnych postaw i wartości, które mogą wykorzystywać zarówno online, jak i offline.

Przedszkolaki

Obejrzyj film, w którym   Zofia Wojnowska, trenerka programu Be Internet Awesome (Asy Internetu) i dyrektorka Przedszkola Samorządowego w Grabownicy Starzeńskiej pokazuje, jak odkrywa z przedszkolakami fascynujący świat Internetu.

Odwaga i indywidualne potrzeby edukacyjne

Posłuchaj,  co to znaczy być odważnym lub odważną i jak program Be Internet Awesome (Asy Internetu) mogą pomóc w rozwijaniu odwagi u dzieci z indywidualnymi potrzebami edukacyjnymi.

Rumunia

Indywidualne potrzeby edukacyjne i społeczność romska

Posłuchaj, jak  materiały Be Internet Awesome mogą być wykorzystane  w pracy z uczniami i uczennicami o indywidualnych potrzebach edukacyjnych oraz należącymi do społeczności romskiej.

Słowacja

Poczucie własnej wartości u dzieci z indywidualnymi potrzebami edukacyjnymi

Obejrzyj film o rozwijaniu pewności siebie i poczucia własnej wartości u dzieci z indywidualnymi potrzebami edukacyjnymi (np. niepełnosprawnością intelektualną) z wykorzystaniem materiałów programu  Be Internet Awesome.