Drodzy uczestnicy programów Fundacji.

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną odwołujemy wszystkie spotkania offline przewidziane do 25 marca. We sprawach związanych z poszczególnymi programami, w których bierzecie udział, skontaktują się z Wami koordynatorzy tych programów. 

Od 13 marca zespół Fundacji Szkoła z Klasą pracuje zdalnie – nie będziemy w biurze, nie będziemy więc odbierać telefonów. Jeżeli będziecie chcieli się ze nami skontaktować, prosimy o pisanie maili. Na podstronach programów znajdziecie adresy mailowe do odpowiednich koordynatorów.

Zachęcamy Was do tego, by w ciągu najbliższych tygodni nadrobić opisy i sprawozdania, lub przenieść do sieci te działania, które tam przenieść można. My obiecujemy, że będziemy dostarczać Wam via e-mail i na Facebooku dodatkowe materiały i inspiracje.

Bądźcie zdrowi!