Targi Pasji to wydarzenie, które zostało zorganizowane przy wsparciu merytorycznym i organizacyjnym Fundacji.

Był to dla biblioteki wielki finał działań związanych z projektem Włączeni. Aktywna i zaangażowana młodzież na co dzień korzystająca z różnych oddziałów wypożyczalni zebrała się w siedzibie głównej biblioteki, aby pokazać wszystkim gościom swoje pasje. Działo się dużo! Zorganizowaliśmy: Stoisko czytacze, Lego u Julka: Kosmo – Lego, były dziewczynki ze stoiskiem konnym oraz wrotkarskim. Odwiedzający mogli oglądać trzy wystawy; dwie zdjęć i jedną autorską grafik Blanki pt. „W Labiryncie”. Wystawie pt. „Urban Exploration” towarzyszyło stoisko ze sprzętem ekspedycyjnym.

Celem Targów było pokazanie, że biblioteka to również miejsce spotkań, warsztatów czy akcji społecznych. Miejsce, które buduje relacje i wspiera w rozwijaniu wielu różnych pasji. Cel ten zdecydowanie został osiągnięty!

Zapraszamy do galerii zdjęć:

 

WŁĄCZENI: targi Pasji w Bibliotece Publicznej w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy

źródło zdjęć: https://www.facebook.com/pg/Biblioteka-Komiksowo-441212709414836/photos/?tab=album&album_id=796293660573404

 

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Projekt Włączeni realizowany jest w ramach miejskiego Programu „Młoda Warszawa. Miasto z klimatem dla młodych 2016-2020”. „Młoda Warszawa” to spójny i długofalowy program działań na rzecz młodzieży realizowany przez samorząd z udziałem przedstawicieli młodzieży, miejskich instytucji, organizacji pozarządowych, uczelni i przedsiębiorców.