Przedstawiamy 3 materiały pomocne w drugiej edycji programu Zaprojektuj szkołę :

 

  • Przewodnik Zaprojektuj szkołę – zmieniamy przestrzeń edukacyjną to źródło inspiracji i konkretnych wskazówek związanych z modernizacją przestrzeni uczenia (się) w duchu edukacji XXI wieku. W przewodniku definiujemy przestrzeń edukacyjną i – w pigułce – pokazujemy wprowadzane na świecie pomysły na zmianę środowiska uczenia się, a także dobre praktyki, które znaleźliśmy w polskich szkołach.

 

 

 

Zajrzyjcie, zainspirujcie się, działajcie! 

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Projekt realizowany na terenie miasta stołecznego Warszawy dla szkół wszystkich poziomów edukacyjnych ze szczególnym uwzględnieniem założeń „Programu rozwoju edukacji w Warszawie 2013-2020” oraz programu „Młoda Warszawa. Miasto z klimatem dla młodych 2016-2020”.