Wiele z Was, nauczycielek i nauczycieli, poszukuje wytrwale narzędzi do pracy zdalnej. Iwona Cugier, nauczycielka prowadząca blog Cyfrowi Tubylcy i trenerka Asów Internetu, przygotowała krótkie opisy wybranych narzędzi, a także zestawienia niektórych z nich pod kątem ich użyteczności w szkole. Wszystko po to, by ułatwić zrobienie tego pierwszego, a może drugiego, kroku.

Materiał zawiera zestawienie zarówno narzędzi używanych na co dzień, np. dziennik elektroniczny czy mail, jak również różnego rodzaju popularnych wirtualnych tablic, komunikatorów czy aplikacji quizowych. Sprawdźcie, jakie mają funkcjonalności, zalety i wady!

Wszystkie opisy i zestawienia znajdziecie w galerii poniżej. Możecie pobrać również zestawienia konkretnych rodzajów narzędzi, np. dotyczące komunikatorów, albo cały materiał ze wszystkimi zestawieniami.

Narzędzia TIK do nauki online