Wsparcie

W programie Akcelerator Pro wspieramy nauczycieli i nauczycielki w procesie nauczania i uczenia się. Organizujemy szkolenia metodyczne i wsparcie merytoryczne w realizacji autorskich projektów edukacyjnych. Wspólnie tworzymy społeczność, opartą na  wymianie wiedzy i doświadczeń.

W ramach wsparcia oferujemy:

• Szkolenie przygotowujące: trzydniowe szkolenie wstępne dla nauczycieli i nauczycielek z planowania i przygotowania projektów edukacyjnych.
  • Indywidualne spotkania coachingowe dla nauczycieli i nauczycielek na każdym etapie realizacji projektów edukacyjnych.
  • Stały kontakt z uczestnikami i uczestniczkami, aby sprostać potrzebom i celom edukacyjnym projektu.
  • Dostęp do dodatkowych materiałów i źródeł wiedzy wspierających rozwijanie projektu.
  • Szkolenie metodyczne: dwudniowe, bezpłatne szkolenie  wspierające w realizacji projektów. Zapraszamy na nie nauczycieli i nauczycielki, którzy otrzymali grant w tegorocznej edycji programu; wszystkim zapewniamy nocleg i wyżywienia.
  • Spotkanie podsumowujące – jednodniowe, bezpłatne spotkanie na zakończenie działań w programie, na które zapraszamy nauczycieli i nauczycielki wraz z trójką uczniów lub uczennic. To święto, podczas którego wszyscy dzielą się efektami swojej pracy, opowiadają o tym, co osiągnęli, co stanowiło wyzwanie. Wszystkim zapewniamy nocleg i wyżywienie.