Materiały edukacyjne

Agile

Metoda Agile

Materiał edukacyjny na temat wykorzystania metody Agile w szkole. Zachęcamy do zapoznania się i zrealizowania wyzwania z wykorzystaniem takiego podejścia. Znajdziecie tu odpowiedź, dlaczego warto spróbować pracy z agile oraz poznacie kilka inspiracji jak ją zastosować w codziennej praktyce.

Design thinking

Design thinking w Szkole z Klasą

Materiał edukacyjny na temat wykorzystania metody design thinking w szkole. Zachęcamy do zapoznania się i zrealizowania wyzwania z wykorzystaniem takiego podejścia. Znajdziecie tu odpowiedź, dlaczego Szkoła z Klasą korzysta z design thinking oraz poznacie kilka inspiracji jak ją zastosować w codziennej praktyce.

Tutoring rówieśniczy

Tutoring rówieśniczy w Szkole z Klasą

Materiał edukacyjny na temat wykorzystania metody tutoringu rówieśniczego w szkole. Zachęcamy do zapoznania się i zrealizowania wyzwania z wykorzystaniem takiego podejścia. Znajdziecie tu odpowiedź, dlaczego Szkoła z Klasą inspiruje się narzędziami z tutoringu oraz poznacie kilka inspiracji jak ją zastosować w codziennej praktyce.

Wystąpienia publiczne

Materiał edukacyjny na temat wykorzystania wystąpień publicznych w szkole. Zachęcamy do zapoznania się i zrealizowania wyzwania z wykorzystaniem takiego podejścia. Znajdziecie tu zachętę do ćwiczenia wystąpień publicznych przy okazji różnych przedmiotów i zadań podczas lekcji. Przedstawiamy praktyczne wskazówki jak się za to zabrać z uczniami i uczennicami.